MOBILNY MONITORING - PRZYCZEPA Z MASZTEM TELESKOPOWYM - Autopaka
strona główna 5 blog 5 MOBILNY MONITORING – PRZYCZEPA Z MASZTEM TELESKOPOWYM

MOBILNY MONITORING – PRZYCZEPA Z MASZTEM TELESKOPOWYM

blog

Czym jest i jak działa mobilny monitoring? Dla wszystkich niewtajemniczonych dzisiaj o działaniu przyczepy z masztem teleskopowym oraz o korzyściach płynących z wyposażenia się we wskazany sprzęt.

CZYM JEST MOBILNY MONITORING

Mobilny monitoring to sprzęt, który został stworzony z myślą o użytkowaniu zewnętrznym. Kamery zazwyczaj umieszczone są na specjalnym maszcie, od wysokości którego zależy obszar, który zostanie zarejestrowany przez urządzenie. Niewątpliwą zaletą wskazanego urządzenia jest fakt, że zazwyczaj zlokalizowany jest na specjalnej przyczepie, dzięki czemu transport jest bardzo łatwy i całość możemy zabrać ze sobą niemalże wszędzie, co ze względu na szereg możliwości jakie nam daje, jest bardzo istotne. Świetnie nada się między innymi podczas różnego rodzaju imprez plenerowych dając nam opcję, aby w razie potrzeby wszystko mieć pod kontrolą. Wskazane rozwiązanie świetnie nadaje się również na przykład na placach budowy, gdzie często zostawiamy przecież drogi sprzęt, o kradzież którego moglibyśmy się obawiać. Jego zakup pod uwagę powinni wziąć amatorzy przyrody, dzięki czemu łatwiej będzie im na przykład obserwować życie zwierząt czy też na przykład będą mogli dostrzec wyczekiwane gatunki ptaków.

PRZYCZEPA Z MASZTEM TELESKOPOWYM – W SAM RAZ DLA CIEBIE

Czujesz się zaciekawiony? W takim razie obowiązkowo musisz zapoznać się z propozycją, którą specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy. Przyczepa z masztem teleskopowym do monitoringu bez wątpienia jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jest to produkt, przy którym zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne – wyprodukowano go w 2021 roku. Całość jest niezwykle “zgrabna”, dzięki czemu sprzęt bardzo łatwo przetransportujemy. Maszt z wyciągarką ma aż 5,7 metra, a co ważne dla naszego komfortu, przed kontenerem znajduje się specjalna półka z blachą ryflowana. Transport nie powinien stanowić dla nas problemu, ponieważ żeby zachować odpowiedni balans jedna oś została odpowiednio przesunięta. Dopuszczalna masa całkowita wynosi 750 kilogramów, co istotne jest nie tylko z perspektywy wygody w czasie prowadzenia auta z przyczepą, lecz również potrzebnych uprawnień do kierowania zespołem pojazdów.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA MONITORING PLENEROWY?

Monitoring plenerowy to bezsprzecznie świetne rozwiązanie zapewniające nam wysoki komfort korzystania. Z jego rozłożeniem bez problemu poradzi sobie jedna osoba. Koniecznie podkreślmy, że przy wyborze porządnego urządzenia, takiego jak wyżej wspomniany, sprzęt komputerowy jest dobrze zabezpieczony. Mobilny monitoring może być świetnym pomysłem na biznes, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy odbywa się naprawdę wiele różnego rodzaju imprez plenerowych, które bardzo często trwają kilka dni. Szczególnie w tym przypadku istotna może okazać się swego rodzaju przestrzeń reklamowa, którą gwarantuje nam maszt.

Mobilny monitoring to opcja, która wbrew pozorom sprawdzi się dla naprawdę szerokiego grona odbiorców, dlatego warto jest na nią postawić. Nigdy nie wiesz, kiedy może okazać się potrzebny!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe