Urządzenia najazdowe - Autopaka
sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Urządzenia najazdowe

Części zamienne, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały starannie wyselekcjonowane. Dystrybuujemy urządzenia najazdowe do przyczep terenowych, kempingowych, specjalnych i innych. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, którzy zyskali miano liderów na rynku części zamiennych.

Mamy modele przeznaczone do określonych pojazdów, głównie firmy AL-KO oraz Knott. W ofercie znalazły się również urządzenia najazdowe wyposażone w stabilizator jazdy tzw. AKS, co znacznie podwyższa bezpieczeństwo jazdy i pozwala na wyeliminowanie, mówiąc potocznie, „wężykowania” przyczepy. Każde urządzenie najazdowe AL-KO i Knott do przyczep i innych maszyn, zostało wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz wytrzymałych materiałów takich, jak tworzywa sztuczne (elastomety), stal oraz inne metale. Materiały te są odporne na:

  • wysokie oraz niskie temperatury;
  • eksploatację;
  • uszkodzenia mechaniczne;
  • wilgoć;
  • korozję;
  • środki spożywcze, roztwory, oleje, tłuszcze.

Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrane urządzenie najazdowe AL-KO do przyczep, może pracować w najróżniejszych warunkach. Także tych, w których Ty będziesz ich używać!

Urządzenie najazdowe AL-KO

Przygotowaliśmy dla Ciebie najróżniejsze części do maszyn AL-KO. Mamy nadzieję, że dzięki temu znajdziesz tu produkty kompatybilne z maszynami, z których korzystasz w firmie. Oferujemy m.in. dźwignie do hamulca ręcznego z linką zabezpieczającą. Mamy m.in. modele typu 161S, 251S oraz 251G, a także wiele innych części.

Elementy do urządzeń Knott

Urządzenia najazdowe do przyczep firmy Knott są powszechnie stosowane w różnych branżach, począwszy od turystyki, poprzez transport zwierząt czy przewóz samochodów, aż po rolnictwo i wiele innych. Ze względu na tak szeroki zakres działalności firmy, wiele polskich przedsiębiorstw korzysta z jej maszyn. To zaś sprawia, że w naszym kraju istnieje duże zapotrzebowanie na części zamienne, takie jak urządzenia najazdowe Knott do przyczep. W naszej ofercie nie mogło więc ich zabraknąć!

Dystrybuujemy m.in. części zamienne takie jak mieszki gumowe w różnych wielkościach. Do wyboru są m.in. 50 mm, 60 mm, 70 mm, czy wielu innych.

Auto Paka – Twój dostawca części zamiennych

Wiemy, że naszym Klientom zależy przede wszystkim na jakości kupowanych urządzeń najazdowych do przyczep i innych maszyn AL-KO i Knott. Tylko wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowa dbałość o szczegóły, które przekładają się na długą żywotność, są gwarancją inwestycji na lata. Wiemy jednak, że to nie wszystko.

Chyba każdy właściciel firmy ceni sobie bezpieczeństwo transakcji oraz zaufanego dostawcę – dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były łatwe, a obsługa jak najbardziej profesjonalna. Nasi stali Klienci dobrze o tym wiedzą. Nowi zaś, mogą się szybko o tym przekonać! Zapewniamy bowiem nie tylko duży wybór części zamiennych. Dbamy także o to, by każde urządzenie najazdowe Knott i AL-KO do przyczep, które wybieramy do naszej oferty, pochodziło od producentów, do których mamy zaufanie.

Dbamy również o szybką realizację zamówienia oraz komfort transakcji – oferujemy różne metody płatności. Posiadamy też wiele oddziałów, czyli innymi słowy – jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz! Zakup produktów można zrealizować w sklepie stacjonarnym lub złożyć zamówienie zdalnie z wysyłką na wskazany adres.

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe