sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Kontenery, furgony, cargo

Kontenery, furgony, cargo doskonale sprawdzą się na przykład w przypadku firm transportowych, hurtowni lub sklepów spożywczych. Dzięki zabudowanej konstrukcji, bez problemu można przewozić w nich palety i kartony z żywnością, a w przypadku chłodni – także żywność z krótszym terminem przydatności, taką jak owoce, warzywa czy nabiał. Kontenery i furgony okażą się bardzo przydatne także dla firmy kurierskiej lub osoby, która posiada własny sklep, na przykład odzieżowy i często jeździ po towar. Waga kontenerów, furgonów i cargo zaczyna się już od 750 kg. Jeśli przyczepa wraz z samochodem ciągnącym nie będzie ważyła więcej niż 3,5 t, wówczas do prowadzenia takiego zespołu pojazdów wystarczy prawo jazdy kategorii B. W przypadku, gdy waga ta przekroczy 3,5 t, kierowca musi mieć uprawnienia kategorii B+E. Można wybrać kontener, furgonetkę lub cargo dopasowane do swoich potrzeb – jedno- lub dwuosiową, wyposażoną dodatkowo w obrotnicę ułatwiającą wykonywanie manewrów lub hamulec najazdowy zwiększający bezpieczeństwo transportu.

producent
dmc
hamowana

Przyczepy chłodnie dla branży gastronomicznej

Szczególnie w branżach zajmujących się przetwórstwem żywności oraz przygotowywaniem jedzenia, transport i właściwe przechowywanie produktów przeznaczonych do spożycia jest bardzo ważnym zadaniem. Ich przewóz powinien odbywać się w odpowiedniej temperaturze oraz w sterylnych warunkach. Właśnie dlatego do transportu żywności najczęściej wybiera się przyczepy chłodnie, gwarantujące bezproblemowe przewożenie każdego rodzaju produktów spożywczych. Przyczepa gastronomiczna typu chłodnia znakomicie sprawdzi się w przypadku przewozu warzyw i owoców przez rolników, można wykorzystać ją także do transportu mięsa z gospodarstw lub firm zajmujących się obróbką mięsa do sklepów. Również w przypadku nabiału, wszelkiego rodzaju mrożonek i deserów, które powinny być przechowywane w niskich temperaturach, przyczepy chłodnie znakomicie spełnią swoje zadanie.

Przyczepa chłodnia – zadbaj o właściwy transport żywności

Dzięki swojej funkcjonalności, przyczepy kontenery i furgony często są wykorzystywane w szeroko pojętej branży gastronomicznej i produkcyjnej. Korzystają z nich zarówno duże firmy, jak i mali, lokalni przedsiębiorcy, dbający o właściwy transport produktów spożywczych. Przyczepa typu chłodnia to propozycja znakomita dla wszystkich właścicieli gospodarstw, sklepów z żywnością, wszelkiego rodzaju restauracji i barów. Dzięki solidnym ścianom i wytrzymałym podwoziom każda przyczepa typu kontener spisze się znakomicie zarówno na krótkich, jak i o wiele dłuższych trasach. Duża ładowność sprawi, że zarówno każda przyczepa furgon, jak i chłodnia, pozwoli na bezpieczne przetransportowanie nawet bardzo dużych dostaw żywności lub innych towarów.

Wytrzymałe i solidne przyczepy furgony dla każdego przedsiębiorstwa

Nowoczesne technologie zastosowane do budowy ścian, czyli tzw. technologia plastra miodu, duża ładowność i funkcjonalne oświetlenie to cechy charakteryzujące przyczepę kontener. Tego typu przyczepy oraz utrzymujące niską temperaturę chłodnie to modele, które swoje zastosowanie znajdą w wielu mniejszych bądź większych firmach. Bogate wyposażenie standardowe znajdujące się w przyczepach z oferty Auto Paka uzupełnić można o opcjonalne wyposażenie dodatkowe, takie jak np. stabilizatory jazdy, amortyzatory osi, wkładki antykradzieżowe, skrzynki narzędziowe, pasy spinające i instalację oświetleniową LED 12 V-24 V. Spawana zabudowa furgonów zapewni im wysoką wytrzymałość, a solidne podwozie sprawi, że każda przyczepa z oferty Auto Paka posłuży właścicielowi przez wiele lat.

Chłodnie i kontenery z oferty Auto Paka

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, w Auto Paka znaleźć można przyczepy chłodnie, kontenery i furgony odpowiadające na potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Właściciele firm transportowych, gastronomicznych, hurtowni, sklepów spożywczych oraz z innym asortymentem z pewnością zainteresują się dostępnymi w różnych wariantach przyczepami, gwarantującymi szczelne zakrycie i bezpieczne zamknięcie przewożonego ładunku. Przyczepa gastronomiczna typu chłodnia będzie niezastąpiona podczas przewozów różnego rodzaju żywności, zaś przyczepa dwuosiowa typu kontener umożliwi sprawny transport towaru lub przesyłek np. przez firmy kurierskie.

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe