sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe, inaczej nazywane lekkimi, są przeznaczone do transportowania mniejszych ilości ładunków. Doskonale sprawdzą się w przypadku przeprowadzki czy remontu mieszkania. Wyróżnia je wyjątkowo korzystna cena, a także zwrotność. Nie bez znaczenia również jest aspekt prawny – aby ciągnąć przyczepę jednoosiową skrzyniową będziesz potrzebował jedynie prawa jazdy kategorii B, o ile dopuszczalna całkowita masa pojazdów nie przekroczy 3,5 t. Przyczepa jednoosiowa skrzyniowa może być ciągnięta nawet przez małe auto, dlatego to rozwiązanie bardzo dobre dla tych, którzy nie mają dużego samochodu, a chcieliby wybrać się na wakacje, zrobić większe zakupy w salonie meblowym bądź przewieźć motor lub quad. Możesz wybrać model wyposażony w plandekę, a także hamulec najazdowy, zwiększający bezpieczeństwo podczas transportu.

Lekka przyczepa jednoosiowa do codziennego użytku

Przewóz materiałów budowlanych, mebli lub różnego rodzaju towarów wymaga posiadania odpowiednich narzędzi transportowych. Do tego zadania znakomicie nadaje się samochodowa przyczepa skrzyniowa, która sprawdzi się podczas wielu codziennych czynności. Można bez problemu zabrać ją na kemping, przewieźć nią rowery, motocykle lub quady, a także inny większy gabarytowo sprzęt. Jednoosiowe przyczepy skrzyniowe bardzo często znajdują zastosowanie zarówno w firmach, jak i gospodarstwach domowych, w których czasami trzeba przetransportować różnego rodzaju duże przedmioty, w szczególności te, które nie zmieszczą się do bagażnika lub muszą być przewożone wyłącznie w pozycji pionowej. Dzięki temu bez problemu przewieźć można np. lodówkę podczas przeprowadzki, meble ze sklepu lub wywieźć duże odpady do punktu ich odbioru.

Funkcjonalne przyczepy jednoosiowe lekkie

Pomimo swojej dużej ładowności i dopuszczalnej masy całkowitej do 750 kg, przyczepy jednoosiowe nie wymagają posiadania dodatkowych uprawnień do ich użytkowania, jeżeli masa całkowita pojazdu z ciągnącą go przyczepą nie przekroczy 3,5 tony. Niektóre lekkie przyczepy jednoosiowe dostępne w ofercie firmy Auto Paka nie zajmują dużo miejsca, ponieważ można je przechowywać w pozycji pionowej, oszczędzając tym samym przestrzeń w garażu. Modele wyposażone w możliwość łatwego składania i zdejmowania tylnej ściany pozwalają na bezpieczny i prosty załadunek, sprawiając, że lekka jednoosiowa przyczepa może być użytkowana przez każdego. Bogate wyposażenie standardowe samochodowej przyczepy skrzyniowej można uzupełnić o wiele funkcjonalnych akcesoriów, takich jak np. kraty, plandeki wysokie, plandeki płaskie, mocowania ścian bocznych, osłony oraz koła zapasowe.

Przyczepy samochodowe z oferty Auto Paka

Znajdujące się w szerokim asortymencie firmy Auto Paka lekkie przyczepy jednoosiowe wykonane zostały z komponentów najwyższej jakości, w trosce o bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Każda z oferowanych przyczep skrzyniowych pochodzi od znanych i cenionych w branży producentów, takich jak np. Brenderup i Stema, stosujących innowacyjne rozwiązania, wpływające na komfort użytkowania oraz łatwość przechowywania tego typu elementów. Funkcjonalna lekka przyczepa jednoosiowa to znakomita propozycja dla każdego, kto chce należycie zabezpieczyć przewożone przedmioty. W tym celu warto zaopatrzyć się także w zalecane akcesoria, takie jak np. plandeka, która ochroni transportowane skrzyniową przyczepą jednoosiową meble, narzędzia lub zakupy przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe