Wypożyczalnia przyczep Poznań, wynajem przyczep | Auto Paka - AUTO PAKA
sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP

Potrzebujesz przyczepę tylko na określony czas? Żaden problem! Skorzystaj z naszej wypożyczalni!

3

Przyczepy są niezastąpione – zawsze pomogą w sytuacji, kiedy potrzebujemy przewieźć określony ładunek, a nie chcemy korzystać z usług, często drogich firm transportowych. Wystarczy tylko wynająć pojazd, odpowiadający naszym wymaganiom i najlepiej dopasowany do towaru mającego się na nim znaleźć. Dodatkowo – skorzystanie z wypożyczalni przyczep jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup własnej przyczepy i jej późniejsza konserwacja, szczególnie jeśli nie planujemy często jej używać. Warto wspomnieć, że najlżejsze modele, czyli te ważące do 750 kilogramów, mogą być doczepione do nawet małych aut, a jedyne uprawniania potrzebne do kierowania takim zespołem pojazdów to prawo jazdy kategorii B. Wypożyczalnia będzie najbliższa mieszkańcom Poznania i okolic, jednak zapraszamy osoby z całej Polski!

 

JESTEŚMY TUTAJ

AUTO PAKA s.c.
ul. Topolowa 1
62-002 Suchy Las/Jelonek

Godziny otwarcia
pon. – pt.: 8.00 – 16.00
sob.:   zamknięte

 

Do czego służą przyczepy samochodowe?

Zaopatrzenie swojego sklepu, przewóz wytwarzanych dóbr, przeprowadzka – to tylko przykłady sytuacji, w których niezbędne mogą okazać się pojazdy do transportowania różnego rodzaju towarów. Jeżeli chce się z nich korzystać, można nabyć je na własność lub wynająć. W takich usługach specjalizujemy się my, wypożyczalnia przyczep w Poznaniu – miasta, na którego terenie działa wiele firm. Na co dzień zajmują się one m.in. przewożeniem swoich wyrobów. Istotne jest, żeby te dotarły do klientów bez uszkodzeń powstałych podczas transportu. Do tego bez wątpienia przydadzą się oferowane przez nas przyczepy samochodowe. Często okazują się one niezastąpione również przy przeprowadzkach. Zwykły pojazd nie pomieści bowiem wielkogabarytowych mebli i sprzętów. Opłaca się więc skorzystać wówczas z wypożyczalni przyczep samochodowych w Jelonku koło Poznania.

Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że bez problemu dopasować można odpowiedni do charakteru transportowanych przedmiotów, zarówno tych ciężkich, o dużych wymiarach, jak i o niestandardowych kształtach, np. podłużnych i bardzo długich.

Jak znaleźć właściwą przyczepę samochodową?

Nasza wypożyczalnia, działająca w Jelonku koło Poznania, oferuje szeroki wybór modeli pojazdów bezsilnikowych do przewozu wszelkiego typu towarów. Co warto wziąć pod uwagę podczas szukania odpowiedniego?

Na początku konieczne jest sprawdzenie, jaki rodzaj haków ma samochód, do którego zamierza się przypiąć przyczepę. Najlepiej zastanowić się też, do przewozu jakich artykułów będzie się jej używać. Określenie wymiarów potrzebnej powierzchni oraz wagi planowanych ładunków też ma znaczenie. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego pojazdu bezsilnikowego w ofercie wypożyczalni przyczep w Poznaniu będzie o wiele łatwiejsze. Niektóre towary wymagają dodatkowego zabezpieczenia podczas ich transportowania. Zanim więc podejmie się decyzję w kwestii wynajmu, warto dowiedzieć się, czy dany model spełni konkretnie oczekiwania. Co więcej, wypożyczalnia przyczep samochodowych w Poznaniu oferuje opis wszystkich proponowanych pojazdów bezsilnikowych, dzięki czemu w prosty sposób można dokonać wyboru, który będzie właściwy.

Wypożyczalnia przyczep w Poznaniu – co zapewniamy?

Jeśli szuka się sposobu na wygodne i bezpiecznie transportowanie towarów, warto poznać ofertę wypożyczalni przyczep w Poznaniu. Gwarantujemy nie tylko bogaty przekrój pojazdów bezsilnikowych, które podpiąć można zarówno do większych, jak i mniejszych samochodów, lecz również profesjonalną obsługę. Do wyboru mamy modele różnych producentów. Zapraszamy do wypożyczalni Auto Paka w Jelonku wszystkich, których interesuje bezproblemowy wynajem przyczep w Poznaniu oraz okolicach, gdzie mamy swój oddział. Nasi klienci mogą przede wszystkim liczyć na dopasowanie wysokiej jakości pojazdu bezsilnikowego do swojego samochodu. To pozwoli na bezpieczne jego podpięcie i komfortowy przewóz towarów. Nie warto zwlekać, tylko już dziś skorzystać z wynajmu przyczep samochodowych w Poznaniu!

Jak się z nami skontaktować?

Nasza wypożyczalnia w Jelonku będzie idealnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje odpowiedniego pojazdu do transportowania różnego rodzaju ładunków. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru oraz udzielimy szczegółowych informacji o usłudze wynajmu przyczep w Poznaniu. Najlepiej skontaktować się z przedstawicielami wypożyczalni telefonicznie lub mailowo. W tym celu skorzystać można z informacji dostępnych na stronie.

Cechuje nas rzetelność i doświadczenie, a poza wynajmowaniem przyczep w Poznaniu świadczymy też inne usługi, na przykład serwisowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe