Lawety, obrotnice, platformy, moto - Autopaka
sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Lawety i obrotnice są używane do transportu ładunków o większej masie, takich jak na przykład samochody. Aby ciągnąć lawetę, musisz posiadać prawo jazdy kategorii B+E, a także upewnić się, że samochód ciągnący posiada większą masę niż laweta wraz z załadunkiem. Możesz wybierać spośród szerokiej oferty naszych lawet. W zależności od swoich potrzeb, zdecyduj się na tę posiadającą jedną, dwie lub trzy osie. Istnieją lawety wyposażone w platformę załadunkową hydrauliczną a także te, których najazd otacza skrzynia. Każda z nich zapewnia dobre mocowanie ładunku, na przykład za pomocą specjalnych pasów z klamrami. W celu zwiększenia komfortu transportu, istnieje możliwość zakupu lawety z obrotnicą, ułatwiającą manewrowanie zespołem pojazdów, a także z hamulcem najazdowym, zwiększającym bezpieczeństwo transportu.

Szeroki wybór wysokiej jakości platform

Wiele osób zastanawia się, jak w bezpieczny sposób przewozić niesprawne pojazdy. Do tego służą lawety samochodowe, które oferujemy. To urządzenia pochodzące od różnych, znanych w branży producentów, dzięki czemu bez problemu można wybrać produkt tego, do którego ma się największe zaufanie. Przed wyborem odpowiedniego modelu warto rozważyć kilka czynników. Przede wszystkim lawety samochodowe na sprzedaż muszą gwarantować solidne mocowanie. To zapewnia wymagane bezpieczeństwo podczas jazdy. Co więcej, przyda się też dodatkowa ochrona ładunku w postaci klamr i pasów. Na początku powinno się oszacować, jak ciężkie towary zamierza się przewozić. Następnie konieczne jest dopasowanie odpowiedniego typu lawety.

W ofercie są zarówno modele jednoosiowe, jak i dwuosiowe. Te pierwsze sprawdzą się idealnie przy lżejszych ładunkach. Te drugie natomiast mogą być wykorzystywane przez samochody o dużej masie. Zapraszamy klientów, których interesują usługi profesjonalnej sprzedaży lawet. Oferujemy możliwość skorzystania z fachowego doradztwa.

Specyfikacja i wyposażenie

Dobra transakcja sprzedażowa to taka, która satysfakcjonuje obie strony. Jak więc wybrać najlepszą lawetę samochodową lub obrotnicę? Bez wątpienia warto zapoznać się z charakterystyką konkretnego modelu. Pozwoli to znaleźć ten odpowiedni, którego rzeczywiście się szuka.

Co m.in. powinna posiadać laweta samochodowa:

  • solidne elementy, najlepiej ze stali, zabezpieczone poprzez zastosowanie metody cynkowania ogniowego;
  • urządzenie najazdowe;
  • wiele punktów mocowania;
  • funkcje przechylania oraz opuszczania;
  • koło zapasowe.

Poza tym dodatkowo (za opłatą) laweta na sprzedaż może być wyposażona w blokadę kół, instalację oświetleniową czy wkładkę antykradzieżową i inne.

Jeśli chodzi o obrotnice samochodowe, są to natomiast urządzenia, które umożliwiają zmianę kierunku jazdy pojazdów szynowych dzięki obrotowi platformy. Ich szeroki wybór również jest dostępny w ofercie Auto Paka.

Lawety i obrotnice samochodowe – co zapewniamy?

Kiedy poszukuje się wysokiej jakości lawet lub obrotnic samochodowych, chce się dostosować odpowiedni jej typ do swojego pojazdu, do którego będzie podpięta, i dopasować ją pod konkretny rodzaj ładunków, warto skorzystać z oferty Auto Paka. Wśród propozycji pochodzących tylko od sprawdzonych producentów każdy z klientów bez problemu wybierze tę, która spełni jego osobiste oczekiwania. Pomoże w tym opis konkretnego modelu oraz doradztwo naszych ekspertów. Co więcej, poza standardowym wyposażeniem urządzenia zapewniamy również dodatkowe. Jeżeli stawia się na bogaty wybór obrotnic i lawet samochodowych na sprzedaż, już dziś warto poznać ofertę Auto Paka. Oprócz dopasowanych do potrzeb produktów gwarantujemy też profesjonalną obsługę. Świadczymy również szeroko pojęte usługi wypożyczalni oraz serwisowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefonicznego. U nas czekają wysokiej jakości obrotnice i wiele modeli lawet samochodowych na sprzedaż w korzystnej cenie. Bez wątpienia opłaca się poznać całą ofertę i znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie.

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe