Zaczepy kulowe, oczkowe - Autopaka
sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Zaczepy kulowe, oczkowe

Nawet najlepsze części do maszyn mogą się psuć. To naturalny efekt częstego użytkowania, a czasami także błędów produkcyjnych, słabości materiału lub nieodpowiedniego przechowywania pojazdu. Przyczyn może być bardzo wiele. Na szczęście to, że dany podzespół jest wadliwy, nie musi oznaczać kosztownego serwisu lub wymiany całej maszyny. Czasem wystarczy tylko wymienić tę jedną część! Jeśli Twoje pojazdy wymagają naprawy, skorzystaj z części zamiennych, które mamy w ofercie. Nasi wieloletni Klienci przekonali się już, że oferujemy wysokojakościowe oraz niezawodne zaczepy do przyczep samochodowych i wracają do nas regularnie! Ty też przekonaj się, że dystrybuowane przez nas modele kulowe (ze stabilizatorem oraz bez niego), oczkowe oraz inne są tym, czego szukasz!

Auto Paka – co dokładnie u nas kupisz?

W tej kategorii zebraliśmy zaczepy do przyczep samochodowych hamowanych i niehamowanych. Oferujemy części zamienne kulowe ze stabilizatorem i modele oczkowe, zarówno do przyczep samochodowych do pojazdów osobowych, jak i samochodów terenowych, busów oraz pojazdów transportujących przyczepy do łódek. Mamy również modele do lekkich i ciężkich przyczep, np. kempingowych, a także do lawet do przewożenia maszyn rolniczych czy sprzętu budowlanego.

Na nasz asortyment składają się zaczepy kulowe ze stabilizatorem oraz modele oczkowe od różnych producentów. Dostępne modele różnią się wielkością, dopuszczalnym maksymalnym naciskiem oraz innymi danymi technicznymi. Są zróżnicowane także pod względem technologii, wykorzystanej do ich produkcji. Część z nich to modele odlewane z żeliwa, a część to egzemplarze wyprodukowane z innych metali.

Zaczepy kulowe do przyczep

Kolekcja ta obejmuje najróżniejsze modele części zamiennych. Znajdziesz tu m. in. zaczep kulowy ze stabilizatorem KNOTT typy KS35 i KS30. Mamy także modele bez stabilizatora:

  • – K35-A,
  • – AK301,
  • – K27-A,
  • – K27-B
  • – KK14-B

i inne.

Dystrybuujemy zaczepy kulowe do przyczep samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej 2700 kg, 3000 kg, 3500 kg oraz wyższej – zależnie od modelu. Przygotowaliśmy zaczepy kulowe ze stabilizatorem na rurę FI 50 mm, 45 mm lub inne, o wysokim dopuszczalnym nacisku pionowym.

Zaczep oczkowy

Elementy te, podobnie jak pozostałe propozycje z naszej oferty, cechują się wysoką jakością wykonania. Są także niezwykle łatwe w montażu oraz uniwersalne. Modele oczkowe znajdują zastosowanie m. in. w samochodowych przyczepach holowniczych, transportowych oraz do łączenia maszyn rolniczych z ciągnikami.

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w zaczep oczkowy przykręcany o wysokiej odporności na obciążenia (dużym dopuszczalnym obciążeniu pionowym). Do wyboru są modele o różnych wielkościach oraz pozostałych parametrach – maksymalnym obciążeniu i wadze.

Postaw na jakość

Zaczepy kulowe ze stabilizatorem oraz modele oczkowe samochodowe, dzięki swojej budowie oraz wysokiej jakości wykonania, zapewniają odpowiednie połączenie, które wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Części tego typu nie powodują bowiem szarpania, stukotania czy obluzowania. Co więcej, modele oczkowe i kulowe ze stabilizatorem doskonale łączą i są odporne na duże obciążenia, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz korozję. Ze względu na solidne wykonanie, są inwestycją na wiele lat!

Kogo zaopatrujemy w zaczepy kulowe i oczkowe?

Klienci, którzy zaopatrują się tu w części zamienne, prowadzą bardzo różne biznesy. Niektórzy oferują usługi transportowe, inni leasing przyczep samochodowych, a jeszcze inni zajmują się serwisem pojazdów oraz doczep samochodowych i potrzebują podzespołów. Niektórzy prowadzą firmy spedycyjne, a niektórzy firmy budowlane. Zaopatrujemy też rolników, miłośników campingów oraz wiele innych osób.

Mamy więc nadzieję, że także i Ty znajdziesz w naszej ofercie zaczep kulowy do przyczepki samochodowej lub model oczkowy, którego potrzebujesz. Jeśli jednak nie widzisz poszukiwanego egzemplarza, np. ze stabilizatorem – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Współpracujemy z różnymi producentami i jesteśmy jedynym dystrybutorem wielu marek prestiżowych marek. Może więc uda się nam sprowadzić to, czego potrzebujesz!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe