Naprawa i serwis przyczep Poznań - Autopaka
sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

SERWIS

Realizuj naprawy gwarancyjne, wymieniaj uszkodzone części, dokonuj przeglądów i modyfikacji. Wszystko w jednym miejscu, pod okiem doświadczonych fachowców.

3

Oferujemy naszym klientom usługi serwisowe i naprawy w zakresie:

• napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
• napraw powypadkowych,
• modernizacji i rozbudowy,
• przeglądów serwisowych.
• Realizujemy stelaże do plandek oraz konstrukcje do przyczep.

Prowadzimy również SERWIS i NAPRAWĘ PRZYCZEP CAMPINGOWYCH, PODŁODZIOWYCH i KOŃSKICH.

Przygotowujemy kalkulacje usług i napraw dla ubezpieczalni. Gwarantujemy stały i bezpośredni dostęp do oryginalnych, certyfikowanych, objętych gwarancją części zamiennych i akcesoriów.

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w zakresie eksploatacji. Świadczone przez nas usługi gwarantują otrzymanie gwarancji na zakupione przez Państwa przyczepy.

Do czego mogą służyć przyczepy?

Ten rodzaj pojazdów bezsilnikowych cieszy się szerokim zastosowaniem. Bez wątpienia warto więc zadbać o odpowiedni serwis przyczep. Najczęściej wykorzystuje się je do transportu różnego rodzaju towarów – podczas zaopatrywania sklepów, przeprowadzki lub przewożenia np. łodzi. Tylko w pełni sprawny pojazd gwarantuje bezpieczeństwo na drodze oraz właściwą ochronę ładunku. Z tego względu naprawa przyczep to usługa bardzo popularna w Poznaniu oraz innych miastach.

Co więcej, tego typu pojazdy bezsilnikowe mogą służyć również do innych celów, na przykład turystycznych. Jeśli wybierze się odpowiedni ich typ, mieszkanie w nich na specjalnie wytyczonym do tego terenie będzie możliwe. Warto zadbać o systematyczne serwisowanie przyczep kempingowych, dostępne m.in. w Poznaniu. Fakt, że są one większe, sprawia, że muszą w szczególnym stopniu zachować pełnię swojej sprawności i być regularnie sprawdzane pod względem stanu technicznego. O to zadbamy my! Auto Paka oferuje usługi profesjonalnego serwisu oraz napraw przyczep kempingowych w Wielkopolsce w korzystnej cenie.

W czym się specjalizujemy?

Kierujemy swoją ofertę do osób posiadających pojazdy bezsilnikowe, zainteresowane zarówno fachowym serwisem, jak i naprawą przyczep w Poznaniu oraz okolicach. Zapewniamy profesjonalną jakość usługi. Co więcej, wykonujemy też ich modernizację z uwzględnieniem wszelkich indywidualnych potrzeb właściciela.

Wyróżniamy się tym, że przyjmujemy do serwisu różne modele pojazdów bezsilnikowych. Doskonale orientujemy się w ich specyfice, co sprawia, że wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Co więcej, eksperci z Auto Paka zajmują się zarówno naprawą przyczep służących do przewozu towarów, jak i kempingowych czy końskich. Niezależnie więc od tego, jaki typ pojazdu bezsilnikowego ma klient, otrzyma fachową pomoc, dostosowaną do charakterystyki konkretnego modelu. A może kogoś interesuje zakup stelaża przystosowanego pod plandekę? Oprócz standardowego serwisu przyczep świadczymy też wiele dodatkowych usług!

Kiedy warto skorzystać z oferty Auto Paka?

Każdy użytkownik wszelkiego rodzaju pojazdu ma obowiązek regularnego sprawdzania jego stanu technicznego, co nazywamy przeglądem. W pełni profesjonalnie przeprowadzamy te czynności, a z ewentualnymi nieprawidłowościami radzimy sobie świetnie, dokonując profesjonalnej naprawy przyczep kempingowych i innych w Jelonku koło Poznania. Nie tylko samochód, do którego zostaną one podpięte, musi być w pełni sprawny. Sam pojazd bezsilnikowy również. To podstawa zachowania bezpieczeństwa podczas trasy.

Jeżeli używa się przyczepy, której stan pozostaje wątpliwy, naraża się siebie oraz innych na ryzyko wielu groźnych wypadków. Nie wolno do tego dopuszczać i już dziś warto skorzystać z usług serwisowych w Poznaniu. Wszelkie pojazdy bezsilnikowe powinny być systematycznie sprawdzane, a jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku tych o większych wymiarach. Z tego względu powinno się pamiętać szczególnie o serwisie przyczep kempingowych. Istotne jest, aby przestrzegać przepisów mówiących, że podczas jazdy nie mogą znajdować się w nich ludzie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z serwisem przyczep Auto Paka

Wysokiej jakości serwisowanie przyczepnaprawy gwarancyjne, powypadkowe, modernizacje i rozbudowy oraz przygotowanie stelaża pod plandekę – te usługi są naszą specjalnością. Jeśli szuka się tego typu oferty w Jelonku koło Poznania, warto niezwłocznie skontaktować się z nami. Można to zrobić poprzez e-mail albo telefonicznie. Chętnie wykonamy naprawę przyczepy kempingowej lub innej oraz udzielmy porad w zakresie jej eksploatacji. Cieszymy się zadowoleniem naszych stałych oraz nowych klientów i do wszelkich zleceń podchodzimy w sposób indywidualny.

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe