sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Wywrotki / kippry

Wywrotki, kippry to przyczepy służące do przewozu materiałów objętościowych i sypkich, takich jak na przykład ziarna, warzywa, owoce, żwir, piasek czy drewno kominkowe. Konstrukcja zapewnia w pełni bezpieczny transport – wysokie ścianki uniemożliwiają wydostanie się przewożonego ładunku. W zależności od indywidualnych potrzeb, można wybrać przyczepę jedno- lub dwuosiową. Istnieją różne wielkości przyczep wywrotek, kipper, jeżeli ich dopuszczalna masa całkowita wraz z samochodem nie przekracza 3,5 tony, wówczas możesz prowadzić taki zespół pojazdów posiadając prawo jazdy kategorii B. Jeżeli jest większa – musisz zdobyć uprawnienia kategorii B+E. Dzięki pompie elektrycznej, z łatwością można przechylić przyczepę i wysypać z niej ładunek w dowolnym miejscu. Dodatkowo istnieją modele wyposażone w hamulec najazdowy, podłogę antypoślizgową czy drabinkę przednią, dodatkowe burty lub najazdy.

U kogo sprawdzą się przyczepy-wywrotki?

Wiele osób pracuje w branżach, w których na co dzień transportowane są różnego rodzaju towary sypkie jak piasek, żwir, ziemia, drobne kamyki ozdobne oraz inne produkty. Najczęściej przewożą je pracownicy zatrudnieni w firmach budowlanych oraz związanych z aranżacją zieleni i ogrodnictwem. Co więcej, wywrotki okazują się niezbędne również w pełnieniu obowiązków leśnika. Można nimi wywozić połamane gałęzie lub też paszę do karmienia zwierząt. Z tego typu sprzętu korzystają również osoby posiadające gospodarstwa rolne. Dzięki przyczepie jednoosiowej w postaci wywrotki lub też wariancie dwuosiowym, transport płodów rolnych czy przeznaczonych do późniejszej sprzedaży owoców i warzyw odbywa się w bezpieczny i sprawny sposób. Chętnie zaopatrują się więc w taki sprzęt właściciele firm budowlanych, ogrodniczych, leśnicy oraz osoby prywatne, które stawiają na komfortowe rozwiązania w zakresie przewożenia towarów.

Czym wyróżniają się przyczepy samochodowe – wywrotki?

Jedno- lub dwuosiowe wywrotki to specjalistyczny sprzęt, który, aby spełniać dobrze swoje zadanie, musi posiadać odpowiednie wyposażenie. W skład tego standardowego wchodzą: uchwyty ładunku, właściwy dyszel i koła, wewnętrzne haki mocujące, skrzynia narzędziowa oraz oświetlenie spełniające normy obowiązujące w przepisach prawa o ruchu drogowym, a także wiele innych elementów, które znacznie podnoszą funkcjonalność sprzętu.

Jeśli chodzi o wyposażenie dodatkowe, wymienić można: burty boczne, stabilizatory jazdy, antykradzieżowe wkładki, zapasowe koło, pasy spinające, które zwiększają poziom zabezpieczenia towarów, oraz plandekę. Dzięki wyborowi odpowiednich opcji, sprzęt bez problemu odpowie na indywidualne potrzeby. Różnorodność modeli sprawia natomiast, że każdy może znaleźć ten, który ułatwi codzienną pracę związaną z przewozem różnego rodzaju załadunku, ponieważ po dostarczeniu wystarczy go w łatwy sposób wysypać.

Przyczepy – nowe wywrotki. Oferta Auto Paka

Osobom, które decydują się na kupno specjalistycznego sprzętu, z pewnością zależy, by był on najlepszej jakości. Przekłada się to bowiem na intuicyjność obsługi oraz bezawaryjność. Co więcej, na funkcjonalność wpływ mają też zastosowane elementy wyposażenia. Z tego względu dostępne w naszej ofercie wywrotki dwuosiowe oraz jednoosiowe cieszą się szerokim zainteresowaniem. Modele posiadają różne wymiary, na przykład 3250 x 1800 x 350 mm lub 3620 x 2030 x 350 mm. W zależności od wariantu, mogą przewozić załadunek o wadze do 2005 do ponad 2500kg. Przed dokonaniem zakupu przyczepy-wywrotki warto sprecyzować swoje potrzeby oraz preferencje, żeby odpowiednio dopasować specyfikację sprzętu. To pozwoli sprawnie wykonywać codzienną pracę polegającą na transportowaniu surowców, niezależnie od branży, którą się reprezentuje.

Solidnie wykonana, z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów oraz technik, jak cynkowanie ogniowe zabezpieczające stal przed korozją, funkcjonalna i wytrzymała przyczepa-wywrotka to gwarancja komfortowego użytkowania przez lata.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe