sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Przyczepy do przewozu łodzi służą do transportu sprzętu wodnego, takiego jak łodzie, motorówki, skutery, jachty, kajaki czy kanu. Są one dedykowane osobom posiadającym własny sprzęt lub też wypożyczalnię. Można wybierać spośród różnorodnych przyczep do przewozu łodzi – w naszej ofercie znajdują się jedno-, dwu- i trzyosiowe. W zależności od rodzaju transportowanego sprzętu różnią się także konstrukcją, na przykład te do przewozu kajaków lub kanu posiadają dodatkowo specjalne uchwyty i stelaże. Warto zaznaczyć, że każda przyczepa podłodziowa jest wykonana z wysokiej jakości metalu. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w hamulec najazdowy, zwiększający bezpieczeństwo transportu. Masy przyczep do przewozu łodzi zaczynają się od 750 kg, jeśli dopuszczalna całkowita masa pojazdów wraz z samochodem nie przekracza 3,5 t, wówczas wystarczy prawo jazdy kategorii B. Jeśli jednak masa jest większa, należy mieć uprawnienia kategorii B+E.

Komu oferujemy przyczepy do transportu łodzi?

Wiele osób uwielbia praktykować sporty wodne czy też odbywać rekreacyjne rejsy po jeziorach i innych zbiornikach. Z tego względu niektórzy decydują się na zakup własnego kajaka, łodzi albo motorówki. Dzięki temu mogą korzystać z nich, kiedy tylko chcą, bez zbędnych dodatkowych opłat. Inni natomiast, którzy nie czują potrzeby zaopatrywania się w tego typu sprzęt lub korzystają z niego stosunkowo rzadko, chętnie wynajmują go z wypożyczalni.

Prywatni właściciele oraz osoby świadczące usługi wynajmu często używają przyczepy podłodziowej. Umożliwia ona komfortowe transportowanie sprzętu – zarówno w przypadku zabierania go ze sobą na wakacje czy przewożenia nad zbiornik, jak i na potrzeby wypożyczalni. To sprawny, a przy tym bardzo bezpieczny sposób na dostarczenie w konkretne miejsce kajaka, łodzi lub innego sprzętu przeznaczonego do rekreacyjnego pływania, zapewniający również dużą niezależność – nie ma wówczas konieczności uzyskiwania fachowego wsparcia w jego transportowaniu.

Jak dokonać odpowiedniego wyboru przyczepy do przewozu łodzi?

Na początku warto sprecyzować swoje oczekiwania. Przede wszystkim należy dokonać zakupu z uwzględnieniem rodzaju sprzętu, jakim się dysponuje. Nieco inną specyfikę ma kajak, motorówka czy skuter wodny. Taki dobór przyczepy do łodzi umożliwi jej bezproblemowe transportowanie, a dodatkowe zabezpieczenia sprawią, że nie uszkodzi się ona podczas przewożenia.

Innym ważnym elementem jest wyposażenie takie jak regulowane szyny z dużym poślizgiem, wciągarka, liczba osi oraz zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ruchu drogowego oświetlenie. Co więcej, wraz ze sprzętem załączone mogą być dodatkowo pasy ochronne, uchwyty do ich mocowania, zapasowe koło czy zabezpieczenie antykradzieżowe. Do wyboru są też wersje z rolkami lub z płozami.

Im więcej udogodnień posiadać będzie przyczepa do łodzi, tym jej funkcjonalność wzrośnie. Przy wyborze tego typu specjalistycznego sprzętu zdecydowanie warto postawić przede wszystkim na wysoką jakość. To ona stanowi bowiem gwarancję bezproblemowego użytkowania.

Czym wyróżniają się dostępne w naszej ofercie przyczepy do łodzi?

Najlepsze materiały, solidne i precyzyjne wykonanie, a do tego adekwatne do jakości ceny – czy to możliwe? Oczywiście, że tak, wystarczy tylko wybrać odpowiedni produkt z oferty, dostosowany do rodzaju posiadanego sprzętu wodnego oraz indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki licznym pasom i uchwytom przyczepy do przewozu łodzi umożliwiają przymocowanie sprzętu, zabezpieczając go na czas transportu. Bogaty wybór modeli sprawia natomiast, że każdy znaleźć może ten odpowiedni do swojego kajaka czy motorówki, chroniący w sposób szczególny kadłub, co jest niezwykle istotne podczas załadunku oraz rozładunku.

Poszukujesz wysokiej jakości przyczepy do transportu łodzi? Chcesz cieszyć się najwyższym standardem sprzętu? Warto skorzystać z oferty naszej firmy Auto Paka umożliwiającej dostosowanie odpowiedniego modelu do specyfiki sprzętu wodnego, co zagwarantuje jego bezpieczny przewóz.

Zapraszamy do zakupu przyczep podłodziowych!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe