Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe - Autopaka
sprzedaż/wypożyczalnia:
788 41 41 41
782 41 41 41
698 41 41 41

serwis/części:
785 41 41 41

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Są one zbudowane z elementów stalowych o wysokiej jakości, gwarantujących bezpieczeństwo. Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego są dwuosiowe i trzysosiowe co zapewnia ich stabilność, a także równomierne rozłożenie ciężkości ładunku na każdej z osi. Dodatkowo posiadają z przodu specjalnie wzmocnioną burtę, która gwarantuje bezpieczeństwo przewożonego sprzętu. Nie bez znaczenia jest również antypoślizgowa podłoga. Aby ciągnąć przyczepę tego rodzaju, należy mieć prawo jazdy kategorii B+E, bowiem dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów będzie wynosiła więcej niż 3,5 tony. Należy także upewnić się, że samochód ciągnący posiada możliwość transportowania przyczepy z odpowiednim DMC.

producent
dmc
hamowana

Dla kogo przeznaczone są przyczepy do przewozu minikoparek?

Zarówno pracownicy firm budowlanych, jak i osoby prywatne, które we własnym zakresie podejmują się różnego rodzaju prac związanych z budową domu czy innego obiektu, muszą od czasu do czasu przetransportować niezbędny do tego sprzęt. Często dostarczają go zatem na teren przeznaczony na realizację, a następnie odwożą z powrotem do prywatnego miejsca przechowywania lub do wypożyczalni, z której został wynajęty. Jak w sposób sprawny i wygodny, a przede wszystkim bezpieczny przeprowadzić taki transport? W tym celu bez wątpienia sprawdzą się przyczepy budowlane przystosowane do przewożenia różnego rodzaju sprzętu. Dzięki wytrzymałej konstrukcji posłużą one przez lata użytkowania, wspierając profesjonalne firmy kompleksowo zajmujące się budową, a także osoby, które we własnym zakresie pragną przeprowadzić szerzej zakrojone prace. To najlepsze rozwiązanie, by dostarczyć na miejsce niezbędny sprzęt w nienaruszonym stanie.

Wyposażenie przyczep do minikoparek i innego sprzętu budowlanego

Aby tego rodzaju sprzęt spełniał swoją rolę, musi być wykonany z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz posiadać niezbędne elementy wyposażenia.

W skład standardowego wyposażenia wchodzą najczęściej:

 • hamulec najazdowy,
 • trap najazdowy lub najazdy
 • dwie lub trzy osie,
 • wytrzymałe koła podporowe,
 • uchwyty do mocowania ładunku,
 • instalacja oświetleniowa zgodna z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym.

Do standardowego wyposażenia zaliczyć można jeszcze wiele innych elementów, które czynią przyczepę do minikoparki oraz innego sprzętu budowlanego funkcjonalną.

Jeśli chodzi natomiast o dodatkowe opcje, są to:

 • stabilizatory jazdy,
 • amortyzatory osi,
 • antykradzieżowe wkładki,
 • blokady ramienia łyżki,
 • pasy zabezpieczające transportowany sprzęt,
 • blokatory gąsienic

Od posiadanych funkcji i elementów wyposażenia zależeć będzie ostateczny koszt przyczepy do przewozu minikoparek. Im bardziej są one zaawansowane, tym jej funkcjonalność wzrasta. W przypadku częstego transportowania licznego sprzętu budowlanego dodatkowe opcje zabezpieczenia szczególnie się sprawdzają.

Czym kierować się przy wyborze przyczepy do minikoparki?

Przede wszystkim przed kupnem tego typu produktu warto sprecyzować swoje potrzeby i oczekiwania, tak aby jak najlepiej dopasować do nich specyfikację sprzętu. W ofercie naszej firmy Auto Paka dostępne są modele o różnych wymiarach jak na przykład 2600 x 1260 mm czy 3100 x 1850 mm. Istotne są również: maksymalna ładowność, która zazwyczaj waha się między 2000-2818kg kg, liczba osi (dla dobrej stabilności konieczne są dwie lub trzy) oraz rodzaj kół. Ponadto należy zadbać o to, by przyczepa do przewozu minikoparki była wykonana z najlepszej jakości materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technik. Właśnie takie są modele dostępne w naszej ofercie.

Najwyższy standard produktu w korzystnej cenie? Niezastąpiona pomoc przy budowie domu lub innego obiektu? Warto skorzystać z naszej oferty i wybrać jeden z rekomendowanych modeli przyczepy do minikoparki czy też innego sprzętu budowlanego.

Postaw na sprzęty z naszej oferty, które realnie usprawnią prace budowlane!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe