strona główna 5 blog 5 DLACZEGO WARTO PODRÓŻOWAĆ KAMPEREM?

DLACZEGO WARTO PODRÓŻOWAĆ KAMPEREM?

blog

Chcesz poczuć prawdziwą wolność w czasie urlopu? Postaw na wakacje kamperem! Dzisiaj przygotowaliśmy kilka powodów, dla których warto wybrać się właśnie na taką podróż, zapraszamy do lektury!

PO PIERWSZE: NIEZALEŻNOŚĆ!

Pierwszym plusem wakacji kamperem jest niezależność. Dzisiaj Warszawa, jutro Berlin, później Paryż? Nie ograniczają nas tutaj terminy, nie musimy niemal nic planować, tylko po prostu jedziemy tam, gdzie akurat chcemy! Być codziennie w innym miejscu, bez żadnych zmartwień? Brzmi to jak prawdziwa przygoda życia! Taki pojazd daje dużo wolności – mamy możliwość nocować w miejscach, gdzie w klasycznych okolicznościach może być nam ciężko znaleźć hotel, dlatego jak najbardziej jest to świetne wyjście dla chcących polegać tylko na sobie!

MINIMALIZACJA KOSZTÓW

Wakacje kamperem, w szczególności jeśli posiadamy własnych sprzęt, są zdecydowanie tańsze. Głównym kosztem, jaki musimy tutaj ponieść jest opłata za pole kempingowe oraz paliwo. Drugą kwestią jest jedzenie, ponieważ zazwyczaj mamy możliwość gotować w pojeździe, a w wielu hotelach czy apartamentach nie mamy dostępu do kuchni, przez co musimy wydawać pieniądze w restauracjach. Poza tym, każdy wie, że nic nie smakuje tak, jak własnoręcznie przyrządzony obiad na kempingu! Dlatego warto jest rozważyć zakup swojego sprzętu, co szybko nam się zwróci, szczególnie, jeśli dużo podróżujemy.

BRAK PROBLEMU Z NOCLEGIEM

Oczywiście nie możemy wszędzie zaparkować naszego kampera, jednak zarówno w kraju, jak i poza jego granicami jest wiele miejsc specjalnie wyznaczonych, gdzie nie tylko możemy zatrzymać się pojazdem, lecz również skorzystać z łazienek czy udostępnionych kuchni. Są one znacznie łatwiej dostępne “od ręki” niż hotele czy apartamenty, dlatego nie musimy obawiać się problemów z noclegiem. Poza tym, mamy też gwarancję co do warunków, ponieważ zawsze śpimy we własnej, czystej pościeli.

KROK OD NATURY

Wakacje kamperem dają nam szansę być bliżej natury – często wiele pól kempingowy położonych jest w lasach, w bliskiej odległości od plaży, gór czy w innych malowniczych miejscach, co daje nam szansę docenić piękno świata. Noc spędzona na patrzeniu w gwiazdy czy też codzienne podziwianie niezwykłej panoramy… czeka naprawdę wiele różnych możliwości!

PRAWDZIWA WYGODA

Warto dodać, że taki pojazd jest też po prostu wygodnym rozwiązaniem. Wybierać możemy spośród naprawdę wielu modeli o różnych udogodnieniach. Rozkładane łóżko, łazienka z prysznicem czy też kuchnia z kuchenką. Kampery bardzo często nie ustępują swoim komfortem hotelowym pokojom, dlatego jest to dobra opcja także dla rodzin z małymi dziećmi.

Wakacje kamperem to bez wątpienia wspaniała przygoda! Naszym zdaniem jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla praktycznie każdego – przekonaj się na własnej skórze!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe