strona główna 5 blog 5 POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZYCH PRODUCENTÓW PRZYCZEP

POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZYCH PRODUCENTÓW PRZYCZEP

blog

Jak wiadomo, przyczepa jest niesamowicie przydatna w momencie, gdy trzeba coś przewieźć. Wybór odpowiedniego modelu nie jest jednak prosty – na rynku istnieje wiele marek, które mają w swojej ofercie ciekawe propozycje. Poznaj najpopularniejszych producentów przyczep, którzy z pewnością nie zawiodą Cię pod kątem jakości wykonania oferowanych pojazdów.

BRENDERUP

Brenderup to wiodący skandynawski producent przyczep, który jest na rynku od bardzo wielu lat. Firma została założona w 1936 roku i od tego czasu stale przybywa im lojalnych i zadowolonych klientów. W ofercie znajdują się przyczepy do wszystkich rodzajów transportu, dlatego korzystają z nich klienci z przeróżnych branż. Główne wartości, jakimi się kierują to niezawodność, funkcjonalność, nowoczesny design i bezpieczeństwo. Produkcja wspomnianych pojazdów odbywa się w nowoczesnych obiektach, dzięki czemu zarówno jakość, jak i czas dostawy są na najwyższym poziomie. Brenderup stara się, by ich produkty były tworzone w myśl zrównoważonego rozwoju. Ponadto, stawia na wysoki poziom obsługi klienta, dlatego każda przyczepa jest objęta trzyletnią gwarancją.

WARK

Wark to producent przyczep proponujący kompleksowe, opracowane i skrojone na miarę rozwiązania, które są w stanie spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Są to przyczepy, które bardzo często wykorzystuje się w branży reklamowej, handlowej, czy targowej. Największą popularnością cieszą się jednak w branży gastronomicznej – wiele przepięknych food trucków, które można zauważyć na ulicach lub na zlotach są właśnie ich realizacją. Wark to firma cechująca się bardzo dużą elastycznością i otwartością na propozycje klientów. Mają oni możliwość pełnej konfiguracji wnętrza i wyposażenia.

BRIAN JAMES

Brian James jest z kolei brytyjską marką przyczep, która została założona w 1979 roku. Klienci podkreślają, że pojazdy tego producenta wykonane są z niespotykaną dbałością o szczegóły. Niezwykła jakość wykonania i oryginalne wzornictwo kradnie serca klientów już od wielu lat. Przyczepy marki Brian James mają szeroki wachlarz zastosowań. Wśród nich znajdują się: lawety, przyczepy do przewozu maszyn, specjalistyczne rozwiązania w transporcie samochodów wyścigowych, czy przyczepy do przewozu zwierząt.

WIOLA

Wiola to przedsiębiorstwo, które z początku było niewielkim, lokalnym dostawcą przyczep dobrej jakości. Dbałość o szczegóły i korzystanie z komponentów najwyższej jakości sprawiło jednak, że w chwili obecnej jest to jeden z czołowych producentów przyczep nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Pierwsza przyczepa marki Wiola została wyprodukowana w 1995 roku w zakładzie w Gliwicach. W chwili obecnej produkują kilkadziesiąt przyczep dziennie, a w ich ofercie znajduje się ponad 100 standardowych modeli przyczep. Niekiedy wykonują również produkty na specjalne zamówienia.

Silnej pozycji na rynku nie zdobywa się łatwo. Wymienieni producenci wyróżniają się spośród innych komponentami najwyższej jakości, doskonale dopracowanym procesem produkcji i ponadprzeciętną odpornością. Jeśli więc zastanawiasz się nad wynajmem lub zakupem przyczepy, rozważ modele znajdujące się w ofercie tych marek!

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe