ZNAJDŹ NAS NA WYSTAWIE EROBOCZE SHOW W LUBIENIU KUJAWSKIM - Autopaka
strona główna 5 blog 5 ZNAJDŹ NAS NA WYSTAWIE EROBOCZE SHOW W LUBIENIU KUJAWSKIM

ZNAJDŹ NAS NA WYSTAWIE EROBOCZE SHOW W LUBIENIU KUJAWSKIM

blog

uż od jakiegoś czasu śledzisz nasze poczynania, ale wychodzisz z założenia, że najpierw wolisz zobaczyć coś na żywo? A może nigdy nie miałeś styczności z AutoPaką, ale chcesz to zmienić? Już w przyszły weekend będzie to możliwe! W dniach 3-4 czerwca odbywa się bowiem Centralne eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim, na którym się pojawimy!

EROBOCZE SHOW – CO TO TAKIEGO?

Centralne eRobocze SHOW to dwudniowe targi maszyn, urządzeń i sprzętu roboczego na rok 2022 i lata następne. Impreza ta stale się rozwija, ale już teraz zyskała miano największego tego typu eventu w Polsce. Wybór lokalizacji również nie jest przypadkowy – to właśnie Lubień Kujawski znajduje się niemal w samym centrum Polski, dlatego mieszkańcy każdego zakątka kraju mogą uczestniczyć w targach. Nowa formuła eRobocze SHOW zakłada, że lokalizacja ta nie zmieni się co najmniej przez kilka kolejnych lat, dlatego miłośnicy maszyn roboczych mogą traktować tę imprezę cyklicznie, bez obaw o niekorzystną zmianę miejsca, w którym event się odbywa.

JAKIE SĄ ZAŁOŻENIA TARGÓW CENTRALNE EROBOCZE SHOW?

Targi w Lubieniu Kujawskim to wydarzenie unikalne, skierowane do profesjonalistów. W czasie ich trwania będą miały miejsce dynamiczne pokazy maszyn roboczych. Uczestnicy będą mieli ponadto możliwość testowania wspomnianych urządzeń, a co za tym idzie – porównywania sprzętu wielu marek dostępnych na jednej powierzchni wystawienniczej.

ODWIEDŹ STOISKO AUTOPAKI!

Mamy zaszczyt być częścią tegorocznych targów eRobocze! To wydarzenie jest wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy będzie trwało nie jeden, a dwa dni. Ponadto, jest to jubileuszowa, 10. edycja tego eventu! Odwiedzając stoisko AutoPaki będziesz miał/a możliwość zobaczenia naszego najlepszego asortymentu na żywo. Mowa oczywiście o przyczepach Wark oraz Brian James. Pierwsze z wymienionych są znane z tego, że znajdują zastosowania w wielu branżach, ale przede wszystkim są producentem najwyższej jakości przyczep budowalnych. Brian James Trailers to z kolei firma, która cieszy się uznaniem klientów od lat – zdobyła je dzięki niepowtarzalnej jakości i oryginalnemu wzornictwu.

 

Podczas targów eRobocze SHOW możesz nie tylko zapoznać się z naszym asortymentem, ale również porozmawiać z handlowcami posiadającymi niemałą wiedzę. Masz również możliwość zakupienia wybranej przyczepy od ręki! To co, z kim widzimy się 3 i 4 czerwca w Lubieniu Kujawskim?

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe