strona główna 5 blog 5 MOBILNY MONITORING – CO TO JEST?

MOBILNY MONITORING – CO TO JEST?

blog

Mobilny monitoring pozwala na zdalny podgląd konkretnych obszarów, na których został umieszczony. Takie rozwiązania są wysoce cenione szczególnie przez osoby, którym zależy bezpieczeństwie. Czym jest ten produkt i na jakich zasadach działa? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

MOBILNY MONITORING – CZYM JEST?

Przyczepa z masztem teleskopowym powstała z myślą o użytkowaniu zewnętrznym oraz monitorowaniu terenów trudnodostępnych, na których nie ma stałej infrastruktury. Dzięki możliwości regulowania masztu, zmienia się także obszar obejmowany przez kamery – jeśli chcesz, możesz podnieść jego wysokość, aby objąć wizją większy teren. Dzieje się tak również dlatego, że kamery mają zdolność poruszania obiektywem w taki sposób, aby kontrolować spory obszar. Monitoring mobilny to świetne rozwiązanie, które ze względu na swoją specyfikę zapewni wysoki komfort użytkowania. Może być zasilany między innymi za pomocą baterii solarnych, dlatego nie wymaga podłączenia do stałego źródła zasilania. Dodatkowo, osoba zarządzająca sprzętem ma możliwość zdalnego sterowania kamerami i monitorowania obszaru z dowolnego miejsca na świecie! Mobilne kamery przekazują obraz w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można wyświetlić go na komputerze, smartfonie czy telewizorze.

GDZIE STOSOWAĆ MONITORING MOBILNY?

Mobilne kamery można zamontować w każdym miejscu, które wymaga specjalnego nadzoru. Najczęściej stosowane są na budowach i do monitoringu terenów zielonych, gdzie dostęp do stałego zasilania jest utrudniony lub wręcz niemożliwy. Dzięki temu, że wysokość masztu monitoringu mobilnego można dowolnie dostosować, używany jest także na imprezach plenerowych, eventach i koncertach – obejmuje wtedy wizją spory obszar. Taki sprzęt umożliwia lepszy nadzór nad przebiegiem wydarzenia, a co za tym idzie – podnosi poziom bezpieczeństwa jego uczestników. Mobilne kamery montowane są również na farmach fotowoltaicznych, ponieważ używany tam sprzęt jest drogi, więc dozór wizyjny sprawi, że w razie ewentualnej kradzieży łatwiej będzie znaleźć sprawcę.

ZALETY MOBILNYCH KAMER

Przedstawiona przez nas specyfikacja mobilnego monitoringu to jednak nie wszystko – taki sprzęt ma wiele zalet! Najważniejszą z nich jest możliwość zamontowania w trudnych warunkach terenowych bez stałego źródła zasilania. Dzięki nowoczesnym kamerom, istnieje możliwość stałej rejestracji obrazu w czasie rzeczywistym, a także w 360°! Przyczepę można w każdej chwili przetransportować w dowolne miejsce, a dostęp zdalny nadal będzie łatwy i nieograniczony. W naszej ofercie znajduje się przyczepa z masztem teleskopowym, która sprawdzi się idealnie!

Mobilny monitoring to nowoczesne i łatwe w obsłudze rozwiązanie. Stabilna konstrukcja oraz nieduże wymiary umożliwią zamontowanie go w dowolnym miejscu na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tagi:

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe