Przyczepy Brian James Trailers - odkryj najlepsze przyczepy na rynku! - Autopaka
strona główna 5 blog 5 Przyczepy Brian James Trailers – odkryj najlepsze przyczepy na rynku!

Przyczepy Brian James Trailers – odkryj najlepsze przyczepy na rynku!

blog

Przyczepy Brian James Trailers – odkryj najlepsze przyczepy na rynku!

Szukasz przyczepy, która została wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem przyczep Brian James Trailers, które od lat cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów.

Przyczepy Brian James Trailers – to musisz o nich wiedzieć!

Brian James Trailers to brytyjska marka przyczep, której korzenie sięgają 1979 roku. Produkty znajdujące się w ofercie już od ponad czterdziestu lat jeżdżą po drogach na całym świecie i ułatwiają życie każdemu, kto musi przewieźć różnego rodzaju ładunki. Przyczepy Brian James Trailers charakteryzują się niespotykaną jakością wykonania i bardzo szerokim wachlarzem zastosowań. W asortymencie znajdują się zarówno bardzo podstawowe modele, jak i specjalistyczne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się między innymi w transporcie samochodów wyścigowych.

Jakie przyczepy oferuje marka Brian James Trailers?

Jak już wspomnieliśmy, marka Brian James Trailers ma w swojej ofercie wiele różnych modeli, które sprawdzają się w przeróżnych sytuacjach.

  • Lawety otwarte to przyczepy przystosowane do przewozu różnych pojazdów, najczęściej takich, które z różnych powodów nie mogą samodzielnie poruszać się po drodze. W naszej ofercie znajduje się kilka tego typu środków transportu. Jednym z nich jest BRIAN JAMES TRAILERS A4 TRANSPORTER 3000 KG, czyli doskonale wyposażony model do transportu aut. Jego wymiary to 500×200 cm, dopuszczalna masa całkowita – 3000 kg, a ładowność – 2305 kg.
  • Lawety zamknięte mają takie samo zastosowanie, jak lawety otwarte. Różnią się jednak obecnością ścian bocznych i dachu, a co za tym idzie – zapewniają lepszą ochronę przewożonego ładunku. Przykładem takiej przyczepy jest BRIAN JAMES TRAILERS – RACE TRANSPORTER 4 500X212. To uchylna przyczepa, która świetnie sprawdza się przy transporcie samochodów osobowych, zabytkowych i niskich aut sportowych. Jest wyposażona w rampę najazdową wspomaganą silnikami gazowymi, która ułatwia wjazd pojazdem na przyczepę.
  • Platformy to uniwersalne rozwiązania, które mogą być stosowane w bardzo wielu sytuacjach. Ich ogromną zaletą jest możliwość regulacji oraz poszerzenia o takie wyposażenie, jak na przykład burty aluminiowe, czy plandeki.
  • Przyczepy podkoparkowe służą do przewozu sprzętu budowlanego. Są wyposażone w dodatkowe, specjalistyczne burty ułatwiające przewożenie ekwipunku różnego rodzaju. BRIAN JAMES TRAILERS CARGO DIGGER PLANT 2, 3500KG – Autopaka
  • Kipery, czyli wywrotki, to przyczepy służące do przewozu materiałów objętościowych i sypkich. Doskonale sprawdzają się w transporcie ziaren, warzyw, owoców, żwiru, piasku, czy drewna kominkowego. Dzięki wytrzymałej i przemyślanej konstrukcji przewóz jest w pełni bezpieczny, a wydostanie się przewożonego ładunku jest niemal niemożliwe. Przykładem takiego rodzaju środka transportu jest BRIAN JAMES TRAILERS CARGO TIPPER 2 360X200 3 OSIE, czyli model wyposażony w szereg wiodących na rynku funkcji.

AutoPaka autoryzowanym dealerem przyczep Brian James

Na naszej stronie oferujemy starannie wyselekcjonowane modele, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wspólnie znajdziemy model spełniający Twoje potrzeby w 100%. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem przyczep marki Brian James Trailers, a ponadto oferujemy wypożyczenie i wypróbowanie wspomnianych środków transportu przed zakupem. AutoPaka jest liderem w tej branży – działamy na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 17 lat. Oferujemy fachową pomoc w wyborze produktu oraz udzielamy wszelkich informacji na temat serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dlaczego jeszcze warto nas wybrać? Posiadamy liczne certyfikaty jakości, dlatego nie ma wątpliwości co do tego, że oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i świetne jakościowo.

Przyczepa Brian James Trailers to gwarancja zadowolenia przez długie lata. Starannie wyselekcjonowane produkty stworzone z dbałością o każdy szczegół są w stanie spełnić oczekiwania niemal każdego klienta. Szeroka oferta sprawia, że znajdziesz u nas nawet środki transportu przeznaczone do zadań specjalnych. Nie czekaj – skontaktuj się z nami i wybierz przyczepę swoich marzeń.

 

Przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, podkoparkowe

Przyczepy kablowe

 

Wywrotki / kippry

Lawety, obrotnice, platformy, moto

Przyczepy do przewozu łodzi, podłodziowe

Kontenery, furgony, cargo

Przyczepy dwuosiowe skrzyniowe

Przyczepy jednoosiowe skrzyniowe